ONLINE TV

ONLINE TV
www.televidenie.tv

четверг, 18 июля 2019 г.

Українські стартапери святкують перемогу на Startup World Cup ChampionshipНеймовірні емоції зараз переживають українські стартапери із Чернівців. Дві команди перемогли на Startup World Cup Championship у Болгарії.

"Друзі, це неймовірний успіх! Три роки плідної, насиченої праці і ось він - результат світового рівня!", ділиться враженнями у фейсбук Олег Катеринюк, директор філіалу MiniBoss у Чернiвцях.

Команда "Children of the future" зайняла друге місце у категорії "Соціальні проекти".

"Сашко Вершигора справжній герой! Взяв на себе високу місію та відповідальність представляти команду та проект самотужки на світовій арені! Справився із завданням на "відмінно"! Вітаю і інших членів команди, без яких цей успіх не був би можливий - Софія Ковтун та Артем Гололобов! Я захоплююсь Вами, мої друзі!", - коментує Олег Катеринюк.

Є ще один привід пишатися українскою молоддю. Команда "V-group" із проектом "Soft Puzzles" одержала золоту медаль від ООН за інноваційність ідеї:

"Ковальов Антон, Ніколюк Олександр, Крилюк Олександра - Ви дійсно достойні цієї нагороди! Вдячний іншим членам команди, які плідно працювали над проектом. Молодці! Пишаюсь всіма Вами!", - завершує привітання Олег Катеринюк.

У Startup World Cup Championship брали участь команди з 13 країн світу. Вони представляли соціальні та комерційні стартапи. У номінації "Соціальні проекти" перемогли також команди із Києва: "One click button" та "Voice of the Heart". У номінації "Бізнес проекти" перемогу дістали команди з Одеси "Teenager magazine" та "Friends of Mendeleev". Третє місце у цій віковій категорії зайняв проект "Open up!" з Атирау, Казахстан.

BIGBOSS BUSINESS SCHOOL

Популярное за неделю

Популярное за 30 дней

Популярное за год

Новости сайтов партнеров

АГЕНТСТВО ПОЛИТИЧЕСКОГО ПРОМОУШЕНА "100%"

АГЕНТСТВО ПОЛИТИЧЕСКОГО ПРОМОУШЕНА "100%"
УВЕЛИЧЕНИЕ ПОЛИТИЧЕСКОГО РЕЙТИНГА ПАРТИЙ И КАНДИДАТОВ НА 100%