ONLINE TV

ONLINE TV
www.televidenie.tv

четверг, 27 июня 2019 г.

У Китаї виявили найдавніші астрономічні артефактиКитайські археологи виявили в провінції Хенань дев'ять стародавніх керамічних ємностей віком близько 5 тисяч років, які використовувалися для астрономічних спостережень. Про це повідомило 25 червня агентство Синьхуа.

Як стверджують вчені, ця знахідка - найдавніша з усіх аналогів, що зустрічалися науці у Східній Азії. Такі прилади, як вважалося раніше, вперше з'явилися в регіоні набагато пізніше - приблизно 4,2 тис. років тому.

У ході розкопок на місці багатовікових руїн городища Цинтай в районі міста Чженчжоу група фахівців провела комплексну експертизу цих артефактів, які колись були частинами єдиної моделі зі спостереження за сузір'ям Велика Ведмедиця.

За словами експертів, в давнину люди використовували ці прилади для того, щоб точно визначати дату регулярних жертвопринесень, проведення всіляких релігійних ритуалів.

Виявлені артефакти, за словами вчених, належать до пізнього періоду неолітичної культури Яншао (5-3 тис. років до н.е.), представники якої колись населяли велику територію від центрального течії річки Хуанхе до Тибетського нагір'я на заході.

Читати новину російською

BIGBOSS BUSINESS SCHOOL

Популярное за неделю

Популярное за 30 дней

Популярное за год

Новости сайтов партнеров

АГЕНТСТВО ПОЛИТИЧЕСКОГО ПРОМОУШЕНА "100%"

АГЕНТСТВО ПОЛИТИЧЕСКОГО ПРОМОУШЕНА "100%"
УВЕЛИЧЕНИЕ ПОЛИТИЧЕСКОГО РЕЙТИНГА ПАРТИЙ И КАНДИДАТОВ НА 100%