ONLINE TV

ONLINE TV
www.televidenie.tv

вторник, 25 июня 2019 г.

Вчені назвали найбільш досвідчену давню технологіюВчені з Південної Америки знайшли найбільш продуману і продуктивну систему, зроблену древніми цивілізаціями. Про це повідомляє Phys.org.

Дослідники Регіональної ініціативи з гідрологічного моніторингу екосистеми Анд вивчили стародавні системи водопостачання в Перу. Виявилося, що вони настільки практичні і економічні, що їхнє впровадження в сучасний світ збільшило б кількість води в посушливий сезон до 33% в перші місяці і на 7,5 відсотка в наступні.


Давня перуанська цивілізація створила систему, що дозволяє отримати додаткову воду в посушливий період за допомогою гірських систем для відведення дощової води. Такі технології використовувалися вже в 600 році нашої ери. Одна з них перебуває в Лімі в районі Уамантанга. Там вода тече 45 днів, щоб пройти всю систему.

Вчені підрахували, що впровадження древніх систем відповідно до сучасної чисельності населення допоможе отримати на 33% відсотки води більше на початку посушливого періоду, і на 7,5% в його кінці.

Читати новину російською

BIGBOSS BUSINESS SCHOOL

Популярное за неделю

Популярное за 30 дней

Популярное за год

Новости сайтов партнеров

АГЕНТСТВО ПОЛИТИЧЕСКОГО ПРОМОУШЕНА "100%"

АГЕНТСТВО ПОЛИТИЧЕСКОГО ПРОМОУШЕНА "100%"
УВЕЛИЧЕНИЕ ПОЛИТИЧЕСКОГО РЕЙТИНГА ПАРТИЙ И КАНДИДАТОВ НА 100%