ONLINE TV

ONLINE TV
www.televidenie.tv

четверг, 27 июня 2019 г.

Під льодовиками Гренландії виявили понад 50 озерВчені виявили 54 невідомих досі озера з рідкою водою під льодовиковим щитом Гренландії. Про це в середу, 26 червня, повідомляє BBC з посиланням на дослідження вчених зі США і Великобританії.

Зазначається, що виявлені в Гренландії підлідні водойми не такі великі, як в Антарктиді, де налічується близько 470 озер. Найбільше озеро Антарктиди називається Схід. Його протяжність досягає 250 кілометрів. А найбільше озеро під льодами Гренландії всього шість кілометрів завдовжки.

"На відміну від антарктичних озер під льодом, які зазвичай формуються між внутрішніми розколами, ці нові гренландські озера в основному розташовані на краях щита під льодом з відносно повільним рухом. Більшість з них стабільні", - розповіла Джейд Боулінг з університету Ланкастера.

Раніше стало відомо, що за останні 46 років темпи танення льодів у Гренландії збільшилися в шість разів. Втрата цим островом льодів уже привела до підвищення рівня Світового океану на 13,7 мм (плюс / мінус 1,1 мм). Причому половина цього зростання припала на останні вісім років.

Читати новину російською

BIGBOSS BUSINESS SCHOOL

Популярное за неделю

Популярное за 30 дней

Популярное за год

Новости сайтов партнеров

АГЕНТСТВО ПОЛИТИЧЕСКОГО ПРОМОУШЕНА "100%"

АГЕНТСТВО ПОЛИТИЧЕСКОГО ПРОМОУШЕНА "100%"
УВЕЛИЧЕНИЕ ПОЛИТИЧЕСКОГО РЕЙТИНГА ПАРТИЙ И КАНДИДАТОВ НА 100%