ONLINE TV

ONLINE TV
www.televidenie.tv

пятница, 17 мая 2019 г.

Дві світові корпорації об'єдналися задля розвитку хмарного геймінгуКорпорації Sony і Microsoft займуться створенням майбутнього хмарних технологій на базі Microsoft Azure для поліпшення ігрових і стрімінгових сервісів

Sony і Microsoft оголосили про стратегічне партнерство для розвитку ігрових хмарних технологій, а також рішень в області штучного інтелекту. Про це повідомляє "Новое время" з посилання на The Verge.

Обидві корпорації займуться створенням майбутнього хмарних технологій на базі Microsoft Azure для поліпшення власних ігрових і стрімінгових сервісів. Також Azure може стати датацентром для різних ігрових продуктів Sony, включно з PlayStation Now.

"Microsoft завжди була для нас ключовим бізнес-партнером, незважаючи на те, що в деяких галузях ми прямі конкуренти. Я впевнений, що, об'єднавшись для спільної роботи над майбутнім хмарних технологій, ми внесемо важливий внесок в розвиток інтерактивних розваг", - заявив керівник японської корпорації Кенічіро Йосіда.

Генеральний директор Microsoft Сатья Наделла також прокоментував співпрацю: "Sony завжди була лідером у розважальній і технологічній сферах, а наше партнерство будується на інноваціях. Наша співпраця дає в руки Sony потужність Azure, яка допоможе створити нові ігрові та розважальні споживчі товари".

В першу чергу, подібне партнерство допоможе Sony запустити PlayStation Now у більшій кількості регіонів, де у компанії немає власних датацентрів - вона зможе використовувати Microsoft Azure.

BIGBOSS BUSINESS SCHOOL

Популярное за неделю

Популярное за 30 дней

Популярное за год

Новости сайтов партнеров

АГЕНТСТВО ПОЛИТИЧЕСКОГО ПРОМОУШЕНА "100%"

АГЕНТСТВО ПОЛИТИЧЕСКОГО ПРОМОУШЕНА "100%"
УВЕЛИЧЕНИЕ ПОЛИТИЧЕСКОГО РЕЙТИНГА ПАРТИЙ И КАНДИДАТОВ НА 100%