ONLINE TV

ONLINE TV
www.televidenie.tv

пятница, 24 июля 2015 г.

Несподіваний візит міністра оборони США до Іраку


Ештон Картер прилетів до Багдада з Саудівської Аравії. Сполучені Штати очолюють міжнародну антитерористичну коаліцію, яка надає повітряну підтримку урядовим військам у боротьбі з бойовиками “Ісламської держави”. Раніше Картер критикував іракську армію за недостатню рішучість боротися за Рамаді, яке опинилося в руках ісламістів. Зараз він хоче на місці оцінити можливості військових.

Іракське командування заявило про завершення першого етапу операції з відвоювання провінції Анбар, столицею якої є Рамаді. Урядові війська розпочали її 10 днів тому. Зараз вони закріпилися в передмісті, наступний етап передбачає взяття Рамаді під повний контроль.


Очільник Пентагону привітав співпрацю іракського уряду з сунітськими племенами провінції Анбар: ті категорично не сприймали попереднього прем‘єра Нурі аль-Малікі. Але зараз близько 2 тисяч місцевих сунітів проходять військові навчання в американських інструкторів на військовій базі Такаддум – їх залучатимуть до боротьби з ІДІЛ.

Бойовики “Ісламської держави” тим часом взяли на себе відповідальність за теракт, що стався у середу в шиїтському районі Багдада. Внаслідок вибуху загинули щонайменше 20 людей, близько 50 поранені.

BIGBOSS BUSINESS SCHOOL

Популярное за неделю

Популярное за 30 дней

Популярное за год

Новости сайтов партнеров

АГЕНТСТВО ПОЛИТИЧЕСКОГО ПРОМОУШЕНА "100%"

АГЕНТСТВО ПОЛИТИЧЕСКОГО ПРОМОУШЕНА "100%"
УВЕЛИЧЕНИЕ ПОЛИТИЧЕСКОГО РЕЙТИНГА ПАРТИЙ И КАНДИДАТОВ НА 100%