ONLINE TV

ONLINE TV
www.televidenie.tv

вторник, 21 июля 2015 г.

Одеса: 6-ий ОМКФ


Шостий рік поспіль Одеса збирає новинки українського і світового кінематографа. Але цьогоріч в організаторів фестивалю є ще одне завдання: показати, що Одеса – це безпечне місце, куди можуть приїжджати туристи і кіномани з усього світу.

Позаконкурсна програма фестивалю включає як ретроспективні, так і ексклюзивні покази стрічок, що демонструвалися на останніх світових фестивалях.

Турецький фільм “Сівас” – один із них. Нагороджений спеціальним призом журі Венеціанського фестивалю, цей фільм-драма режисера Каана Мюждеджі розповідає про незвичайну дружбу між хлопчиком та псом-приблудою на кличку Сівас.


Кінорежисер каже: для нього було вкрай важливо привезти свій фільм до Одеси – міста зі складною і героїчною історією.

Переможець Венеціанського кінофестивалю 1942 року, фільм італо-румунського виробництва “Одеса у вогні” (режисер Карміне Галлоне) також демонструвався у позаконкурсній програмі цьогорічного Одеського кінофестивалю.

Стрічка показує окупацію Одеси 1941 року з румунської точки зору у супроводі саундтреку із музикою Шопена й Чайковського.

“Ця ретроспектива спрямована на те, що показати Другу світову війну, точніше, епізод окупації Одеси і Бесарабії, не тільки з радянського, а також і з румунського боку. Саме для того, щоб зрозуміти, що будь-яка художня обробка історичного сюжету завжди зав‘язана на певних ідеологічних і пропагандистсьских штампах”, – каже Іван Козленко, директор Національного центру імені Довженка.

Ссылка на источник

BIGBOSS BUSINESS SCHOOL

Популярное за неделю

Популярное за 30 дней

Популярное за год

Новости сайтов партнеров

АГЕНТСТВО ПОЛИТИЧЕСКОГО ПРОМОУШЕНА "100%"

АГЕНТСТВО ПОЛИТИЧЕСКОГО ПРОМОУШЕНА "100%"
УВЕЛИЧЕНИЕ ПОЛИТИЧЕСКОГО РЕЙТИНГА ПАРТИЙ И КАНДИДАТОВ НА 100%